Biz Kimiz

 

  Ceylan Toplamaoğlu

İtalya'da tamamladığı Marka Yönetimi masterının ardından dünyaca ünlü markalar için çalışan Ceylan, yine Italya’da birçok markaya üretim ve markalaşma üzerine danışmanlık verdi. Danışmanlık verdiği markalardan bazılarının çanta tasarım ve üretim süreçlerinde aktif olarak yer almasının ardından Türkiye’yi uluslararası pazarlarda temsil edecek bir marka yaratma fikri üzerine düşünmeye başladı.

Türkiye'ye döndükten sonra Pazarlama ve PR alanlarında kariyerine devam eden Ceylan, yıllardır süregelen hayalini hayata geçirmek üzere çanta tasarımı ve markalaşma alanlarına geri dönerek Kia Ora markasını kurdu. 

Melis Erdoğan

Amerika’da Uluslararası İşletme ve Ekonomi eğitimini tamamlayan Melis, Philadelphia’da NGO ve danışmanlık alanlarında çalıştı. Türkiye’ye dönüşünün ardından önde gelen dergi ve PR şirketlerinde tecrübe kazandıktan sonra kariyerine uluslararası pazarlama ve satış alanında devam etti.

Her zaman kurulumunda yer alacağı bir Türk markasının dünya pazarlarına açılmasını hayal eden Melis bu hayalinin peşinden giderek Kia Ora markasını kurdu. Uluslararası yönetim tecrübesi ile yıllardır süregelen aksesuar tutkusunu markanın gelişim süreçlerinde yansıtıyor.