Mesafeli Satış Sözleşmesi

İşbu Kullanım Koşulları ticari merkezi Teşvikiye Mah. Sezai Selek Sk. Nur Apt. No:20 D:2 Nişantaşı Şişli/İstanbul adresinde bulunan Kia Ora Design Ceylan Toplamaoğlu Melis Erdoğan Ortaklığı (“Kia Ora Design”) ile Kia Ora Design’a ait kiaoradesignistanbul.com alan adlı internet sitesine (“Kia Ora Design İnternet Sitesi” veya “Site”) üye olarak ve/veya Site’yi görüntüleyerek kullanan tüm kullanıcılara uygulanacaktır. Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanım Koşulları’nın Kia Ora Design İnternet Sitesi’nin kullanılmasından önce okunması tavsiye edilmektedir. Kia Ora Design İnternet Sitesi’ne girilmesi veya online alışveriş de dahil olmak üzere Kia Ora Design İnternet Sitesi’ni herhangi bir amaçla kullanılması aşağıdaki koşulların kabul edildiği ve bu yönde herhangi bir itirazın olmadığı anlamına gelmektedir. 

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları 
Aksi açıkça belirtilmediği sürece ve Kia Ora Design İnternet Sitesi’nde yer alan Kia Ora Design, Kia Ora Design İnternet Sitesi’nin genel görünüm ve dizaynı ile Site’de yer alan tüm bilgi, resim, tasarım, marka, Kia Ora Design markası, www.kiaoradesign.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve söz konusu Materyaller yasal koruma altındadır. 
Kia Ora Design İnternet Sitesi’nde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Kia Ora Design İnternet Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir. Kia Ora Design’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. 
Kia Ora Design İnternet Sitesi’nde yer alan Materyal’in herhangi bir şekilde marka ihlali veya diğer fikri mülkiyet haklarının ihlalini teşkil edecek şekilde kullanıldığını düşünüyorsanız, lütfen en kısa süre içerisinde tarafımıza bildiriniz.

Ürün Bilgisi
Kia Ora Design, Kia Ora Design İnternet Sitesi’nde yer alan bilgileri her zaman güncel tutmak için makul gayreti göstermeye çalışmaktadır. Ancak, Kia Ora Design, hiçbir surette Kia Ora Design İnternet Sitesi’ndeki yer alan ürün ve fiyat bilgilerinin doğru, tam, eksiksiz ve güncel olduğunu taahhüt etmemektedir. Kia Ora Design, bilgisayar görüntüsü nedeniyle ürünlerin renklerinin farklı çıkması veya ürünlerin olduklarından farklı gözükmesi nedeniyle sorumlu tutulamayacaktır.

Sorumluluk
Kia Ora Design İnternet Sitesi, Materyaller, ve Site’de yer alan veya işbu Site ile sağlanan tüm bilgiler olduğu gibi yansıtılmakta olup, bu nedenle Kia Ora Design, ilgili mevzuatın izin verdiği ölçüler dahilinde herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte veya taahhüt altına girmemektedir. Kia Ora Design, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. 
Kia Ora Design İnternet Sitesi, Kia Ora Design’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Kia Ora Design, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması 
Kia Ora Design, Site’ye girilmesi, Site’nin ya da Site’deki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Kia Ora Design, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Kia Ora Design İnternet Sitesi’ne ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile Kia Ora Design’nın kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

Değişiklik
Kia Ora Design, Kia Ora Design İnternet Sitesi ve Site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, Site’yi kullanma koşulları ile Site’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Site’yi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Site’de yayım anında yürürlüğe girer. Site’nin kullanımı ya da Site’ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir. Bu sebeple kullanıcıların Kia Ora Design İnternet Sitesi’ne her girişte bu yasal uyarı sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir. 
Kia Ora Design İnternet Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.